Z życia Musc Poland

Niestety nasze diabły zakończyły kolejny sezon PL, jednakże stowarzyszenie w takim okresie wchodzi na największa obroty.

Zakończyliśmy rekrutację nowych członków, teraz mamy sporo pracy. Staramy się żeby każdy jak najszybciej dostał dostęp do naszego forum, swoją skrzynkę mailową i mógł w pełni cieszyć się członkostwem i dobrym towarzystwem na forum. Mamy nadzieję, że każdy spełni swoje wielkie marzenie o zobaczeniu naszych diabłów na żywo, ale też poza świetnych kompanów do spotkań i innych wypadów.

Zakończyliśmy również zbieranie wpłat na kolejny rok z MUSC POLAND 🙂 W tym roku po raz pierwszy skróciliśmy termin wpłat do 15 maja, aby uniknąć sytuacji, że jadący na mecz Muscowicze nie mieli wyrobionych przez klub OU. Dziękujemy wszystkim za sprawne wpłacanie. Szczególnie serdecznie witamy powracających członków naszego stowarzyszenia 🙂 Miło was znowu widzieć w naszych szeregach!

Wielkimi krokami zbliżamy się też do corocznego zlotu członków stowarzyszenia. W tym roku to sami członkowie wybrali sobie, gdzie chcą spędzić ten jakże dla nas ważny czas. Wybieramy się do ośrodka „Anpol” w Sulejowie. A sam zarząd przygotowuje mnóstwo atrakcji, od ogniska, po jubileuszowe koszulki i przypinki. Poza przyjemnościami odbędzie się też walne zgromadzenie członków, na którym dyskutujemy o ważnych dla stowarzyszenia sprawach i podejmujemy strategiczne decyzje. Jeśli ktoś jeszcze się waha czy się dołączyć to serdecznie zapraszamy. Atmosfera jest zawsze rewelacyjna!

12 maja 2018 przedstawicielki MUSC POLAND w osobie Prezesa – Klaudia Mańka i Sekretarza – Agnieszka Kozłowska, brały udział w uroczystej gali z okazji 50 lecia zdobycia pucharu w 1968. Sama gala była rewelacyjna, a do tego poznaliśmy na niej przedstawicieli innych Musców z Australii, Belgi czu z Moskwy co uwidacznia fotografia poniżej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>