Nabór do MUSC POLAND

MUSC Poland rusza z naborem na sezon 2018/2019!

16 grudnia 2007 roku powołaliśmy do życia Stowarzyszenie Kibiców Manchester United i dzisiaj z dumą możemy napisać, że działamy już 11 lat!!! Zaliczyliśmy wspólnie około 360 spotkań naszej ukochanej drużyny, corocznie spotykamy się na zlotach i mamy za sobą niezliczoną liczbę spotkań na meczach w pubach. Co roku w kwietniu otwieramy swoje podwoje dla nowych członków. Jeszcze się zastanawiasz? Wejdź w naszą galerię i meczowe opisy, to na pewno sprawi, że zechcesz do nas dołączyć. To dla Ciebie robimy ten nabór! Nie zwlekaj, wyślij swoją deklarację już dziś!!! Zapraszamy!


 

Jak wstąpić do MUSC? To bardzo proste, już odpowiadamy:

 1. Przede wszystkim należy zapoznać się z naszym statutem, który możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce Stowarzyszenie- Statut.
 2. Kolejny krok to pobranie deklaracji z naszej strony, wypełnienie jej, zeskanowanie wraz z dokumentem tożsamości i przesłanie na adres mailowy: nabor@musc.pl
 3. Bardzo ważne jest także wypełnienie deklaracji elektronicznej Jest ona dostępna TU . Warunkiem koniecznym do wstąpienia do MUSC jest spełnienie punktów 2 i 3.
 4. Ostatni krok to opłacenie składki :Składkę członkowską na sezon 2018/2019 ustala się w następującej wysokości:
  – osoby w wieku 18-65 lat – 200 zł
  – osoby w wieku 16-17 lat (urodzone od 01.06.2000 r.) z wykupionym OU / osoby 65 + – 175 zł
  – osoby niepełnoletnie bez wykupionego OU / posiadacze karnetów MUFC – 20 zł

  Osoby niepełnoletnie mogą zadecydować, czy chcą mieć OU czy nie. OU dla osób pełnoletnich jest obowiązkowe.
  Składka członkowska ma zostać uiszczona przez osoby wstępujące do 15 maja 2018 roku.

Korzyści z wstąpienia do MUSC PL:

·         W minionym sezonie mieliśmy zapewnione 40 biletów na każde spotkanie ligowe rozgrywane na Old Trafford (z pominięciem meczy szlagierowych, oraz wybranych przez klub meczy poza szlagierami)

·         One United, czyli oficjalna karta członkowska, możliwość ubiegania się o bilety na mecze, paczkę prosto z Old Trafford z przeróżnymi gadżetami, zniżki w Megastore i wiele innych
·       Możliwość uczestniczenia w Zlotach MUSC PL – wspaniała atmosfera i cudowni ludzie, niech same za siebie mówią galerie z tych i innych spotkań naszej społeczności  

·         ·      Możliwość wzięcia udziału w pasjonujących ligach typerów i ekscytujących ligach Fantasy Premier League, w których rywalizacja co tydzień żywo komentowana jest na naszym forum  

·         ·     Możliwość udziału w różnych turniejach piłkarskich dla fanklubów poszczególnych zespołów. Galerie z tych zawodów również znajdziecie na naszej stronie.
 

Ważne terminy !!! :


1 kwietnia -30 kwietnia 2018– okres przyjmowania deklaracji członkowskich
do 15 maja 2018 – czas na opłacanie składek dla wszystkich członków stowarzyszenia

 


W razie jakichkolwiek wątpliwości odsyłamy do zakładki Dołącz do nas, gdzie wszystko zostało opisane krok po kroku.
Jeśli jednak informacje zawarte na stronie to zbyt mało i pojawią się dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego. Chętnie rozwiejemy wszelkie wasze wątpliwości :

kontakt@musc.pl lub akozlowska@musc.pl

Zostaw komentarz