FLAGI

Flagi i banery przygotowane przez kibiców są nieodłącznym elementem pojawiającym się w „futbolowych świątyniach”. Wyrażają przywiązanie do klubu, wspierają zawodników i są wizytówką danej grupy. Polscy Fani United posiadają kilka flag, które miały już okazję gościć na słynnej Stretford End.

COMPANY POLAND

W 2002 roku, kiedy jeszcze nie istniało oficjalnie MUSC PL były Prezes Stowarzyszenia- Wojtek- wykonał flagę, która miała okazję towarzyszyła mu przez kilka sezonów. Flaga była m.in. na meczach w Bukareszcie, Nicossi czy też w Turynie. Aktualnie jeden z pierwszy transparentów reprezentujących polskich kibiców United znajduje się w stanie spoczynku.

MUSC POLAND

Nasza pierwsza oficjalna flaga została wykonana w 2008. roku przez pewną katowicką firmę zajmująca się produkcją artykułów dla kibiców. Pierwszy raz flaga została wywieszona podczas wyjazdu na mecz z West Ham United. Udało nam się umieścić ją na Stretford End gdzie dumnie prezentowała się przez całe spotkanie.

 

MUSC POLAND ON TOUR

W 2009 roku zdecydowaliśmy się zamówić flagę o wymiarach 2.5m/1.5m. Wykonał ją dla nas Mirek ze Stalowej Woli, a kontakt z nim nawiązaliśmy po turnieju w Trzciance, gdzie respekt budziła uszyta przez niego fana kibiców Newcastle United. Nasz transparent debiutował podczas wyprawy na Wigan, po czym był z nami na Koronacji Mistrza Anglii oraz Finale Ligi Mistrzów w Rzymie. 

UNITED POLAND

Razem z flagą MUSC POLAND ON TOUR wykonaliśmy flagę UNITED POLAND, która pierwszy raz zaprezentowana została podczas grupowego wyjazdu do Monachium na turniej Audi Cup . Kilka miesięcy później została zabrana na Old Trafford na mecz z Sunderlandem. Dwa dni przed meczem seniorów została dostrzeżona na meczu rezerw Manchesteru United z rezerwami Sunderlandu.

MANCHESTER UNITED SUPPORTERS CLUB POLAND ON TOUR

Flaga wykonana na początku 2011. roku. Pierwszy raz wywieszona podczas II Turnieju Kibiców w Jaworznie. Flaga ma wymiary 6×2 i jest w całości szyta.

POLAND MUSC SINCE 1991

W październiku 2014 roku wzbogaciliśmy sie o kolejna flagę. Projekt wykonał Kielon, a realizacją, podobnie jak przy poprzednich flagach, zajął się Miras ze Stalowej Woli. Flaga czeka na swój debiut.