IV turniej kibiców drużyn zagranicznych

16 lipca odbyła się kolejna edycja amatorskiego turnieju piłkarskiego, dedykowanemu fanklubom drużyn zagranicznych. Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie tych rozgrywek!

Na wstępie chcielibyśmy bardzo podziękować naszym partnerom zaangażowanym w organizację turnieju. Z każdą edycją wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością i cieszy nas pozytywny feedback otrzymywany od uczestników i kibiców. Jesteśmy stowarzyszeniem, które nie prowadzi działalności zarobkowej, więc tym bardziej cieszy nas, że udaje się zorganizować wydarzenie na bardzo wysokim poziomie, bez dodatkowych opłat wpisowych.

W tym roku graliśmy charytatywnie, a warunkiem uczestnictwa był zakup dowolnej ilości karmy dla psów — ta zostanie przekazana na rzecz łowickich schronisk dla zwierząt. Miło nam poinformować, że ta inicjatywa zakończyła się ogromnym sukcesem. Udało się zebrać kilkaset kilogramów karmy.

Pomimo braku opłat, nasi sponsorzy i partnerzy stanęli na wysokości zadania — dzięki nim osoby zebrane wokół łowickiego OSiRu mogły cieszyć się darmowym grillem, napojami i przekąskami. Sponsorzy zapewnili nagrody dla najlepszych drużyn, a miasto udostępniło boisko, zaplecze sanitarno-medyczne oraz sędziów. Współpraca z przedstawicielami lokalnego biznesu oraz urzędem miasta to prawdziwa przyjemność.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn, a finalna klasyfikacja prezentuje się następująco:

Mecze obfitowały w piękne akcje i widowiskowe bramki. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i liczymy, że w przyszłym roku wszyscy damy sobie okazję do rewanżu!