Z życia Musc Poland

 Mimo późnej jesieni nie zwalniamy ,wyjazdy na LM w toku, zaliczyliśmy jak do tej pory każdy z meczów wyjazdowych, jaki rozegrały nasze diabły. Nie straszna nam też nadchodząca zima i na kolejne też się z pewnością wybierzemy.

Trwają też prace nad turniejem charytatwynym, o którym pisaliśmy wam w poprzednim artykule. Załatwiana jest sporo, wiele też przed nami decyzji, które trzeba będzie podjąć, aby turniej był najlepszy jak to tylko jest możliwe. Pierwszy raz podejmujemy się wyzwania na taką skalę, ale z takim zaangażowaniem jak ma członek zarządu Papug, damy sobie na pewno radę i będzie to super doświadczenie dla nas. Od lat staramy się udzielać charytywnie, sprawia nam to ogromną radość. Nie tylko staramy się brać udział w wielu takich charytatywnych turniejach, ale  jesteśmy też w stałym kontakcie z fundacją „Mam marzenie” . 

Byliśmy też na kilku meczech PL, między innymi na meczu z takimi drużynami jak : Tottenham, Wolves,Newcastle,Everton. A to na pewno nie koniec naszych wyjazdów na OT, bo już w planach są kolejne. 

Zostaw komentarz