Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

X Zlot Musc Poland za nami!

W dniach 25-27.08. 2017 odbywał się nasz już 10ty zlot. Jak co roku w ostatni weekend sierpnia spotkaliśmy się w miejscowości Przysucha. Mielismy tak wypełniony kalendarz przez te 3 dni, że nie wiemy kiedy ten zlot się skończył i musieliśmy wracać do rzeczywistości :)

Piątek : To czas kiedy wszyscy zjeżdżają się na miejsce z całej Polski. Ten zlot to czasem jedyna szansa, żeby raz w roku się z kimś zobaczyć. Atmosfera tego dnia jest niesamowita!

Sobota : To zawsze najintensywniejszy dzień! Od samego rana jesteśmy w gotowości. Przed walnym rozdanie koszulek, w tym roku polówki prezentowały się na Muscowiczach rewelacyjnie. O 11.00 mielismy jakże ważne walne wyborcze. Skład zarządu wielkim zmianom nie uległ, jego członkowie z poprzedniej kadencji zapracowali sobie summienie na zaufanie członków stowarzyszenia. Ciekawych zapraszam do zakładki "Władze". o 14.00 rozegralismy mecz Północ-Południe na pobliskim orliku. To już nasza piłkarska tradycja! W tym roku zarząd ufundował nawet puchar dla najlepszego zawodnika meczu, którym został Łukasz Papug. Jeszcze raz gratulujemy! Nie obyło sie też bez oglądania meczu naszych diabłów i wspólnym zdzieraniu gardeł ;) Ognisko zwieńczyło ten wspaniały dzień :)

Niedziela : To niestety czas pożegnań ... Z fajnymi ludźmi czas zawsze za szybko biegnie. Łezka się w oku kręci, ale niestety czas wracać.

Było jak zwykle rewelacyjnie! Łączy nas wspólna pasja do cudownego klubu, więc nie mogło być inaczej.

Zarząd MUSC POLAND dziękuje wszystkim za stawienie się na zlocie i serdecznie zaprasza na kolejny, za rok!

A tak prezentowali się nasi Muscowi zawodnicy meczu Północ- Południe :)


dodany: 2017-08-29 19:26:08 , przez: Angel