Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia Musc Poland

 

 

Co u nas ? Sporo się dzieje. Nasi muscowicze dzielnie podróżują za United wspierając nasz klub. Byliśmy w ostatnich miesiącach zarówno na meczu z Anderlechtem jak i Celtą Vigo. Spora grupka kibiców odwiedziła też z nami Old Trafford uczestnicząc w kilku meczach.


Zakończylismy kolejny już nabór do naszego stowarzyszenia. Serdecznie witamy wszystkich, którzy do nas dołączyli a jeszcze serdeczniej witamy grupę osób powracających ;) Życzymy miłego i owocnego w wyjazdy pobytu w MUSC :)

Powoli przygotowujemy się do jakże ważnego dla nas, bo jubileuszowego zlotu muscowiczów, który tym razem odbędzie się nad zalewem Topornia, w południowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Będzie to już nasz 10 zlot, więc tym bardziej nie możemy się już go doczekać ! Jak zwykle planujemy wiele atrakcji, od koszulek po integracyjne ognisko i mecz Północ kontra Południe. Jeśli należysz do naszej załogi, nie może Cię tam zabraknąć !


Postanowiliśmy się otworzyć się też na osoby nie będące w stowarzyszeniu. Od samego początku istnienia stowarzyszenia forum było dostepne tylko dla osób opłacających składkę. Natomiast od maja kilka działów z naszego forum zostało otwarte dla tych, którzy nie są naszymi członkami. Zapraszamy do zajrzenia do nas i czynnego uczestnictwa :) Każdy kibic dziabłów jest mile widziany!!dodany: 2017-05-08 11:54:59 , przez: Angel