Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Twoje imię i nazwisko na okładce książki o Manchesterze United!

Chcesz stać się częścią diabelskiego historii i umieścić swoje imię, nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na okładce książki „Manchester United. Diabelska biografia”? Nic trudnego! Rusza akcja zapisów dla fanów Czerwonych Diabłów z całej Polski. Wejdź na www.czerwonediably.com, zapisz się i dołącz do grona najwierniejszych kibiców United!


 


 

Aby znaleźć się na okładce książki Jima White’a „Manchester United. Diabelska biografia” wystarczy:

  1. Wejść na stronę www.czerwonediably.com.

  2. Wypełnić formularz, wpisując imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania/pochodzenia oraz adres e-mail.

  3. … to wszystko!* ?


 


 

Nie zwlekaj, zapisz się na okładkę i zamów książkę już dziś!

- tylko na www.labotiga.pl/117-manchester-united oszczędzasz prawie 10 zł i otrzymujesz wyjątkową ściereczkę do smartfona GRATIS!

Książki szukaj także na http://www.empik.com/manchester-united-diabelska-biografia-white-jim,p1136506749,ksiazka-p, a od 29 marca w salonach Empik w całej Polsce.


 

*O miejscu na książce decyduje kolejność zgłoszeń. Ci, którzy zapiszą się najszybciej, znajdą się na froncie książki, kolejni z tyłu okładki. Zmieści się tam ok. 600 nazwisk. W przypadku przekroczenia tej liczby, kolejne osoby trafią na wewnętrzne strony okładki, tzw. wyklejki. Jeśli chętnych będzie jeszcze więcej, następne osoby trafią do środka książki.

Ale każda osoba, która wypełni formularz do 24 lutego do godz. 23.59, stanie się częścią tego unikatowego książkowego projektu!

Uczestnicy akcji nie są w żaden sposób zobowiązani do późniejszego zakupu książki. Wydawnictwo zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.

Regulamin akcji dostępny jest na www.czerwonediably.com/regulamin-united.pdf


 dodany: 2017-02-08 19:06:29 , przez: Angel