Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia MUSC :)

Kibice United mają wielkie serca. I to jest fakt!!!

Przedwczesny poród. Tak przyszła na świat Zuzia, 1515 gramowy prezent od losu.

Już od samego początku u Zuzi zaobserwowano obniżone napięcie mięśniowe, a co za tym idzie, dziewczynka jest słaba fizycznie, wiotka i musi walczyć o swoją sprawność.Nadzieją dla niej jest metoda rehabilitacyjna NDT-Bobath, dzięki której dziewczynka nauczy się hamować nieprawidłowe odruchy mięśniowe, które zastąpi tymi właściwymi, a co za tym idzie, osiągnie szczyty swoich możliwości.

Istnieje duża szansa, że Zuzia zacznie normalnie funkcjonować, ale rodziców dziewczynki nie stać na pokrycie kolejnych kosztów rehabilitacji.
Licytacja dotyczyła koszulki (w rozmiarze L)przekazanej przez nasz ukochany klub. Osoba reprezentująca Manchester United napisała, że klub z przyjemnością dołączy do akcji charytatywnej i ma nadzieję, że kibice Manchesteru United w Polsce zmobilizują się do walki i pomogą komuś, kto na pomoc liczy, ponieważ koszulka jest tylko bardzo miłym dodatkiem. Suma za którą została wylicytowana znacznie zasiliła konto Zuzi.

 W pewien wrześniowy wieczór dostaliśmy prośbę od pomysłodawcy akcji o jej rozpropagowanie. Oczywistym było, że to zrobimy, ale poszliśmy o krok dalej. Nie tylko wysyłaliśmy smski, ale dołożyliśmy też własną cegięłkę jako Stowarzyszenie! Malutka tak wszystkich ujęła, że nie było innej opcji, chceliśmy pomóc. W podziękowaniu otrzymaliśmy uśmiech dziecka i piękne zdjęcie. Trzymamy kciuki Zuziu!!!
 

 


dodany: 2016-10-17 13:48:18 , przez: Angel