Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

IX Zlot MUSC POLAND za nami!

Kolejny, IX już, zlot kibiców United za nami. W tym roku bawiliśmy się w Skorzęcinie w dniach 26.08-28.08.2016.
Było śmiesznie, intensywnie i jak zwykle baaardzo sympatycznie, ale może po kolei :)

Piątek - to dzień kiedy wszyscy zjeżdżają się z całej Polski, przywitaniom i radości, kiedy spotykamy się z niektórymi raz w roku, nie było końca.
Pogoda dopisywała nam w tym roku wyjątkowo , więc można było zaraz po przyjeździe schłodzić się w okolicznym jeziorku i poleżeć na plaży.

Sobota - zlot to nie tylko zabawa, co roku odbywa się też Walne Zgromadzenie Członków. O 11 cała ekipa zlotowa spotkała się więc, żeby dyskutować nad działalnością MUSC i podejmować ważne dla jego działaności decyzje. O 13 rozegraliśmy mecz Północ- Południe. To już nasza zlotowa tradycja, która angażuje wielu członków MUSC. I w tym roku Południe okazało się nie do pokonania. Mimo 30 st upału, członkowie dzielnie walczyli na murawie. Było na co patrzeć :) Pod wieczór obejrzeliśmy wspólnie mecz United, a na sam koniec dnia zorganizowaliśmy wspólne grillowanie.

Niedziela
- to niestety dzien pożegnań. Ale nie ma co się martwić, za rok spotkamy się ponownie!!!

Chcecie wiedzieć co sądzą członkowie zlotu o tym spotkaniu? Proszę, to kilka cytatów :

"Do tej pory staram się poskładać wszystkie wspomnienia z tych czterech dni , ale raczej jest to niemożliwe."


"Dzięki za super imprezę i rodzinne przyjęcie mojej skromnej osoby"


"Od siebie bardzo dziękuję wszystkim że znów mogłem Was zobaczyć i spędzić z wami trochę czasu. Niech żałują Ci wszyscy których nie było."


"KOCHANI BYLO CUDOWNIE!!!Zaluje ze tylko w sobote i w niedziele moglem byc, to byl moj 2gi zlot i poznalem duzo wiecej wspanialych ludzi niz w zeszlym i chocbym mial 2000 km na zlot to zawsze bede !!! DZIEKI JESZCZE RAZ ZA WSPANIALE SPEDZONY CZAS I ZA TE WSPANIALE EMOCJE PODCZAS OGLADANIA MECZU NASZEJ KOCHANEJ DRUZYNY!!!WSPANIALE PRZEZYCIE !!!W przyszlym roku na bank bede duzo wczesniej chocby mieli mnie zwolnic z pracy hehe WESOŁO BYLO ZE HEJ!!ALE TAKIE RZECZY TO TYLKO Z NAJLEPSZYMI KIBICAMI NA SWIECIE Z KIBICAMI MANCHESTERU UNITED!!!KOCHAM WAS!!! "dodany: 2016-09-03 11:04:33 , przez: Angel