Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

MUSC POLAND po sezonie

Niestety sezon 2015/2016 dobiegł końca, ale MUSC nie osiada na laurach, działamy prężnie dalej :)


Nie tak dawno wróciliśmy z meczu przeciwko Bornemouth , choć alarm bombowy pokrzyżował nam wszystkim szyki i nie udało się nam spotkania obejrzeć, to weekend z kibicami nie mógł być nie udany :) Możecie zajrzeć do naszej galerii, gdzie dodaliśmy kilka zdjęć z tego wyjazdu. Szkoda, że nie oddają one nawet w połowie tego jak wyśmienicie się bawiliśmy.

 

Żeby dobrze prezentować się tego lata MUSC proponuje własne polówki, projektu jednego z naszych członków.  Członkowie wybrali wszystko, od projektu po kolor a Zarząd zajmie się całą resztą. Na dniach ruszy ich produkcja :)

 

Szykujemy się też powoli do naszego corocznego spotkania wszystkich członków MUSC, czyli kibicowskiego zlotu. W tym roku odbędzie się on w Wielkopolsce, a konkretnie w Skorzęcinie w dniach 26-28.08.2016. Malownicza miejscowosć z dwoma jeziorami i dobre towarzystwo to nasz plan na ostatni weekend sierpnia. Spotykamy się poraz 9ty i już nie możemy się wprost doczekać. Całe stowarzyszenie w jednym miejscu :)dodany: 2016-05-24 14:25:24 , przez: Angel