Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia MUSC : VIII Zlot MUSC POLAND

8 zlot MUSC POLAND odbył się w dniach 28-30.08.2015 w Sielpi Wielkiej.Możliwość spotkania się raz w roku z cudownymi ludźmi ładuje akumulatory na kilka dobrych tygodni. Nie ważne czy masz 20 czy 40 lat, łączy nas piłkarska pasja, która sprawia, że znajdujemy wspólny język w każdym temacie. Na zlotach zawsze panuje doskonała atmosfera.
Ten był dla nas o tyle ważny, gdyż wybieraliśmy na kolejną kadencję władze naszego Stowarzyszenia. Z wszystkimi zmianami możecie się zapoznać w zakładce „Władze” .
Zarówno długoletni jak i nowi członkowie Stowarzyszenia bawili się doskonale o czym najlepiej świadczą ich pozlotowe wypowiedzi :

„Serdecznie, dziękuję Wam wszystkim za miłe spędzenie czasu oraz naładowanie baterii na cały rok!!!
Jesteście genialni, bo jesteście DIABELSCY „


„Dzięki wszystkim za niesamowitą zabawę i mnóstwo niezapomnianych chwil !!!
To był mój pierwszy zlot i już nie mogę doczekać się następnego. Poznałem masę wspaniałych ludzi i spotkałem paru starych znajomych, z którymi razem zdzieraliśmy gardła do późnej nocy śpiewając na chwałę United !. Jedyne co mnie smuci to, to że widzimy się dopiero za rok, no może z niektórymi wcześniej na jakimś meczu, oraz że ten zlot trwał tylko 3 dni „


„Wielkie dzięki dla WSZYSTKICH za przeżycie niezapomnianych chwil na zlocie!!! To był mój pierwszy zlot i było mega, już nie mogę doczekać się następnego .Jesteście bandą wspaniałych ludzi wśród których czuję się ja w domu! „

Jak co roku na zlocie odbył się mecz Północ kontra Południe. Był pot, krew i kilka kontuzji co tylko świadczy o sporym zaangażowaniu na murawie. Tym razem zwycięstwo odniosło Południe 12:6 !


Myślę, że nic więcej dodawać nie trzeba. Aż trudno uwierzyć, że te 3 dni minęły tak szybko. Odliczamy czas do kolejnego zlotu. A ty jeśli to czytasz a nie jesteś jeszcze w MUSC odliczaj dni do kwietna kiedy to będziesz mógł wstąpić w nasze szeregi i doświadczyć tego zlotowego szaleństwa.


dodany: 2015-09-07 20:34:32 , przez: Angel