Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia MUSC: Październik 2014

Sezon i wyjazdy na mecze trwają w najlepsze. We wrześniu byliśmy na meczu domowym z Queens Park Rangers oraz gościliśmy na King Power Stadium w Leicester.


5 października zorganizowana grupa odwiedziła Manchester, aby zaliczyć swój pierwszy doping na żywo na Old Trafford. Ciężko się nie zgodzić twierdząc, że mięliśmy nosa wybierając ten mecz. Popisy DDG, pierwszy gol Falcao w naszych barwach oraz wisienka na torcie, pierwszy nietrafiony karny Baines’a w BPL, który był idealnie widoczny z trybuny North East, na której gościliśmy. Wszyscy wrócili zadowoleni, z ambitnymi planami następnych wyjazdów. Galeria oraz relacja niebawem.


 

Za 2 tygodnie kolejna, liczna grupa wyrusza na Wyspy. 20 osób na żywo będzie wspierało Man Utd w rywalizacji z Chelsea FC, w pierwszym w tym sezonie szlagierze z naszym udziałem. Liczymy na udany doping i korzystny wynik.

Następnie znów zagościmy na Old Trafford na meczach z Crystal Palace oraz Hull City.

 

Nasze Stowarzyszenie wzbogaciło się o kolejną flagę wyjazdową. Projekt Tomka (Kielona) zrealizował znany w środowisku Miras ze Stalowej Woli.


 

Obecnie prowadzimy również zapisy na bluzy stowarzyszeniowe dla naszych członków. Zainteresowanych odsyłamy na forum do odpowiedniego działu.dodany: 2014-10-14 15:19:33 , przez: Zając