Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia MUSC: marzec 2014

Marzec, jak zawsze, jest miesiącem w którym koncentrujemy się i przygotowujemy do zbliżającego się naboru. Na zebraniu zarządu ustaliliśmy tegoroczną składkę. Na deklaracje tradycyjnie czekamy przez cały kwiecień. Więcej informacji, dla osób chcących zasilić nasze szeregi w zakładce „Dołącz do nas” oraz na naszym profilu MUSC Poland na Facebooku.

 

Obecnie na forum prowadzimy konkurs na projekt nowej flagi wyjazdowej. Niebawem nasze stowarzyszenie będzie dysponowało dwiema flagami, które będzie można zabierać na Old Trafford i inne europejskie stadiony.

 

Oczywiście nie zapominamy o naszej najważniejszej misji, a marzec jest dla nas aktywnym miesiącem. Na meczu z Liverpoolem 20 osób na żywo wspierało United z trybun. Połowa z tej grupy została do meczu z Olympiacosem, reszta, ze względu na swoje obowiązki zawodowe i uczelniane, wróciła do Polski. Jesteśmy również w Manchesterze, aby wspierać United w niemniej ważnym meczu – domowe derby z City.

 

W międzyczasie poznaliśmy naszego rywala w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Będzie to ciężki dwumecz dla Manchester United. Tym bardziej mobilizujemy nasze szeregi. Zapowiada się rekordowa frekwencja, jeśli chodzi o wyjazdowe mecze Ligi Mistrzów w tym sezonie. Sądząc po zainteresowaniu, 9 kwietnia w Monachium będzie kilkadziesiąt osób z Polski.


dodany: 2014-03-25 18:11:25 , przez: Zając