Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia MUSC: sierpień 2013

Wakacje już dawno za nami, tak samo jak pięć pierwszych kolejek Premiership, najwyższy więc czas podsumować to, co działo się w MUSC przez ostatnie miesiące. A działo się wiele.

W kwietni
u przeprowadziliśmy kolejny nabór do naszego stowarzyszenia. W naborze tym dołączyło do MUSC 121 nowych osób, w tym 10 osób ze składką dla niepełnoletnich i 111 osób ze składką OU. Wszyscy pełnoletni członkowie mają wykupione One United i mogą oglądać mecze Manchesteru United już nie tylko w telewizji, ale także bezpośrednio na Old Trafford. Podsumowując nabór informujemy, że w sezonie 2013/2014 w naszym stowarzyszeniu mamy 292 członków, w tym 278 osób z OU i 14 osób niepełnoletnich. Dzięki takiej ilości członków możemy liczyć na około 30 biletów na każdy mecz MU rozgrywany na Old Trafford.

Na przełomie sierpnia i września odbył się kolejny, VI już zlot członków naszego stowarzyszenia. Tym razem spotkaliśmy się w Skorzęcinie koło Poznania. Zabawa była przednia, ale pamiętaliśmy też o naszych obowiązkach. Ostatniego dnia sierpnia odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia Manchester United Supporters Club Poland. Walne Zebranie Członków udzieliło absolutorium Zarządowi i wybrało nowych członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej. I tak w miejsce Macieja Stawarza oraz Wojciecha Wojciechowskiego nowymi członkami Zarządu zostali Grzegorz Piątek oraz Tomasz Zajączkowski, a wakat w Komisji Rewizyjnej obsadzony został przez Macieja Górnego. Zdjęcia ze zlotu pojawią się lada dzień na naszej stronie.

Za nami również już pierwszy wyjazd na mecz szlagierowy z Chelsea, a kolejne wyjazdy przed nami. Mając na uwadze dużą ilość nowych członków, Zarząd Stowarzyszenia w porozumieniu z władzami klubu postanowił, że na jeden z corocznych wyjazdów z przewodnikiem, którym tym razem będzie wyjazd na mecz z Newcastle, udostępni dla członków MUSC Poland aż 50 biletów. Zapraszamy więc wszystkich naszych członków do odwiedzania forum i zapisywania się na ten wyjazd. Termin wpłat zaliczek mija 15 października.

Zapraszamy też wszystkich do aktywnego tworzenia naszej strony internetowej. Przysyłajcie nam Wasze zdjęcia, relacje i wspomnienia z meczów czy to wyjazdowych, czy to tych rozgrywanych na OT. Pokażmy wszystkim, że oglądanie Manchesteru United na żywo jest bardziej realne niż to się większości kibiców wydaje.


dodany: 2013-09-26 18:36:16 , przez: tomtom