Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Nabór do MUSC POLAND

Dwudziesty tytuł mistrzowski dla MU wydaje się być kwestią czasu, ale MUSC Poland nie ma zamiaru czekać - ruszamy z naborem na sezon 2013/2014!

Van Persie strzelający gola z wolnego na Etihad, Hernandez uciszający Stamford Bridge, czy nawet czerwona kartka Naniego, która bezlitośnie sprowadziła nas na ziemię ledwie kilka tygodni temu. Te i wiele innych wydarzeń nasi członkowie mogli zobaczyć na żywo własnie dzięki pomocy jedynego oficjalnego stowarzyszenia kibiców Manchesteru Untied w Polsce. Wszystkie te wydarzenia będziemy jeszcze długo wspominać - my dajemy możliwość zobaczenia na własne oczy, jak w przyszłym sezonie podopieczni Alexa Fergusona zapiszą kolejne karty historii klubu z Old Trafford. W MUSC PL jest już ponad 250 osób, w ostatnich latach liczba ta regularnie rośnie, dzięki czemu 5 lat temu udało nam się uzyskać status oficjalnego stowarzyszenia fanów Manchesteru United. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś został jedną z nich.


Jak dołączyć do MUSC PL?

Korzyści?
W sezonie 2012/2013 korzystaliśmy z dwóch karnetów wykupionych na stowarzyszenie co dało nam mozliwość oglądania United z trybun Stretford End, a także jeździć za United po całej Anglii. W sezonie 2013/2014 zdecydowaliśmy nie kupować karnetów, aczkolwiek nie uniemożliwi nam to uczestnictwa w meczach wyjazdowych w lidze angielskiej.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie na naszej oficjalnej stronie:

www.musc.pl

W razie jakichkolwiek pytań, lub problemów, piszcie pod któryś z tych adresów: 

e-mail : 
wojtas7@gmail.com / wwojciechowski@musc.pl / kontakt@musc.pl


dodany: 2013-04-02 20:25:33 , przez: Zdzichu