Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia Musc Poland

      
 
      Sierpień już za nami. A co dobrego słychać w Stowarzyszeniu? Za nami juz kilka pierwszych meczów w PL. Nasi członkowie zaliczyli już między innymi otwierający sezon pojedynek z Chelsea, gdzie wysoka wgrana z pewnością zaostrzyła apetyty na kolejne wyjazdy. Przed nami także Liga Europy, gdzie losowanie skierowało nas na Holandię, Serbię i Kazachstan co z pewnością wiąże się z wyjazdami pełnymi wrażeń.

      W sierpniu jak nakazuje tradycja naszego Stowarzyszenia odbył sie XII zlot naszych członków. W dniach 30.08-01.09.2019, w liczbie około 60 osób, bawiliśmy się w ośrodku wypoczynkowym "Marysieńka" w miejscowości Przysucha. Piątek był czasem powitań i miłego spędzania czasu. Sobota jak zwykle była bardziej angażująca, gdyż dbyło się Walne Wyborcze Zgromadzenie członków co pozwoliło wyłonić władze naszego Stowarzyszenia na kolejną 2 letnia kadencję. Po walnym spotkaliśmy się na meczu naszego United, żeby zaraz po rozegrać tradycyjnie już mecz Północ-Południe :) Na zakończenie miłego dnia, spotkaliśmy sie wszyscy na grillu. Niedziela to niestety czas pożegnań, każdy z nas wraca wiele kilometrów do swojego życia z wspomnieniami i nadzieją na spotkanie za rok.
 

       Przedstawiamy nasze władze na kolejna kadencję :

 

 

Skład Zarządu Manchester United Supporters Club Poland:
 

» Klaudia Mańka (Angel) - Prezes 

»  Łukasz Papuga (Papug) – Wice Prezes

»  Agnieszka Kozłowska (Agnieszka) - Sekretarz

»  Bogusława Dudzińska (bdudzinska) - Skarbnik 

 »  Mateusz Dymitruk (Dymek) – Członek Zarządu

 

 

 
 
 
 

Skład Komisji Rewizyjnej Manchester United Supporters Club Poland:


»  Szymon Pająk (Samp) - Przewodniczący Komisji Rewizyjnej
»  Tomasz Pasek (Pasek)  - Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej
»  Bartosz Lasecki (Laksa) - członek Komisji Rewizyjnej       Wszystkim wybrany gratulujemy i życzymy przyjemnej i owocnej pracy przez kolejne 2 lata !


dodany: 2019-09-03 10:20:48 , przez: Angel