Manchester United
Supporters Club Poland

oficjalne stowarzyszenie kibiców

MU Devil

Z życia Musc Poland

 
Rozkład jazdy na sierpień? Rusza liga, zaczynają się wyjazdy na mecze i oczywiście mamy coroczny zlot kibiców United :D


Na forum już trwają zapisy na wszystkie mecze ligowe na OT. Chcesz się z nami wybrać na jeden z nich? Koniecznie przystąp do naszego Stowarzyszenia, kolejny nabór już za rok w kwietniu ;) Nie tylko gwarantujemy bilety ale i pomożemy w tej jakże dla kibiców ważnej podróży.

Spora ekipa naszych Muscowiczów wybrała się też na ostatni przedsezonowy mecz do Monachium. Na miejscu było sporo kibiców United z różnch części świata. W sumie na meczu było 75 tysięcy ludzi (całkiem nieźle jak na mecz towarzyski) . Bawiliśmy się jak zwykle świetnie na trybunach.Zapraszamy do galerii gdzie wrzuciliśmy kilka fotek z tego wyjazdu :)

Zlot już na ostatniej prostej do finalizacji. Koszulki już się robią. Pinsy dotarly do nas i czekają na rozdanie dla każdego kto pojawi się na zlocie ;) Zapisy do campingów i pokoi już w fazie finałowej. Teraz tylko kilka dni oczekiwań na nasze już cykliczne, bo 11ste spotkanie. Jak co roku emocji nie zabranie, szczególnie jak widzimy się raz w roku. Ponownie zawitamy w Anpolu. 3 dni rozmów o piłce, spotkań z dobrymi znajomymi i masa śmiechu. Kto by na to nie czekał ;)

Życzymy wszystkim, ale także i sobie, żeby ten sezon nas mile zakoczył! UNITED!!!!


dodany: 2018-08-09 20:02:48 , przez: Angel